KATEGÓRIÁK

E. Ádám * 2019-05-23 12:26:12

A DEAC női kosárlabda szakosztálya is befejezte a szezont, a debreceni hölgyek az Amatőr Női NBI Piros-csoportjában az előkelő nyolcadik helyet szerezték meg. Az idény végeztével Kovács Imre vezetőedző értékelte a mögöttünk álló idényt, de beszélt az Nemzeti Egyetemi Bajnokságban elért második helyről, a legszebb pillanatokról, az utánpótlás helyzetéről és a távlati célokról is.

Responsive image
Szerző: E. Ádám
E. Ádám * 2019-05-23 12:06:29

Kétpontos győzelmet aratott a DEAC csapata az Amatőr Női NBI Piros-csoportjának záró fordulójában Tatabányán. Kovács Imre csapata ezzel visszavágott a hazai vereségért, s végül a 8. helyen zárta a másodosztályt.

E. Ádám * 2019-05-06 12:21:15

Negyvenhárom pontos győzelmet aratott a DEAC az Amatőr Női NBI Piros-csoportjának utolsó előtti fordulójában. Kovács Imre tanítványai az első percektől kezdve nagy fordulatszámon játszottak, és a második negyedben mutatott elképesztő védekezésüknek köszönhetően már a félidőre eldöntötték a mérkőzést.

E. Ádám * 2019-04-29 10:55:20

Tizenegy pontos vereséget szenvedett Ajkán a DEAC kosárlabdacsapata a Női Amatőr NBI Piros-csoportjának 24. fordulójában.

E. Ádám * 2019-04-19 10:40:09

Tizenkétpontos győzelmet aratott a DEAC az Amatőr női NBI Piros-csoportjának 23. fordulójában Kecskeméten. Kovács Imre együttese ezzel a sikerrel nagyon közel került a 8. hely megszerzéséhez.

E. Ádám * 2019-04-15 09:39:34

Visszatért a győzelem útjára a DEAC női kosárlabdacsapata a másodosztály Piros-csoportjában. Kovács Imre tanítványai a nagy rivális Nyíregyházát fektették két vállra, és bár voltak hullámvölgyek a játékban, a hajdúságiak végig uralták a találkozót, és elsősorban a harmadik játékrészben mutatott játéknak köszönhetően közel 20 pontos sikert arattak.

E. Ádám * 2019-04-08 16:18:51

E. Ádám * 2019-04-03 09:13:25

Csapnivaló első félidei teljesítményének köszönhetően 12 pontos vereséget szenvedett a DEAC női csapata a másodosztály 20. fordulójában. A jelenleg a dobogó harmadik fokán álló Szigetszentmiklós 35-18 arányban nyerte meg az első húsz percet, így hiába szorított védekezésén a fordulás után Kovács Imre együttese, a fordításra már nem marat esélyük.